BLACK FRIDAY- nakúpte so zľavou až - 70 %

BLACK FRIDAY

Tento rok v DOKE začína Black Friday už v piatok 19.11. a tým u nás štartujú významné zľavy.
Urobte radosť sebe i vašim blízkym, pripravte sa na Vianoce, ten pravý dôvod pre nákupnú horúčku si vás určite nájde.

BLACK FRIDAYPrvou novinkou je to, že uvádzame nové produkty z organickej bavlny. Ide o vyladenejšiu, povedzme, vyššiu radu vašich obľúbených bavlnených čiapok a nákrčníkov. Hľadali sme materiál, ktorý by bol ešte o krôčik vyššie a našli sme ho. Nová rada má antibakteriálnu a rýchloschnúcu úpravu, ktorá sa, čo si budeme hovoriť, môže hodiť. Materiál má certifikáciu GOTS a je nesmierne príjemný na dotyk a nosenie. Štruktúra je jemne vrúbkovaná, podľa najposlednejších trendov. Veríme, že vás táto rada nadchne rovnako ako nás.

Ďalšou dôležitou informáciou je to, že štartujeme BLACK FRIDAY výpredaje! Pokiaľ ste na ne čakali, je to tu. Pokiaľ si prejdete náš web, nájdete zľavy až 70% na zimnú kolekciu. To tu ešte nebolo!

Pokiaľ máte v hľadáčiku niektorý z našich bestsellerov, napríklad nestarnúce gombíkové čiapky, merino, alebo novú organiku, máte šancu uloviť i tieto kúsky s parádnou zľavou.

Ako už viete, veľmi si zakladáme na lokálnej a predovšetkým ručnej výrobe. Snažíme sa šíriť dobro aspoň v našom Jesenickom kraji a s každým nákupom nám s tým významne pomáhate. Veľké vďaka!

Rozhodli sme sa Black Friday realizovať i tento rok, pretože sa stáva väčším a väčším trendom celosvetovo a nie len v USA a on každý dôvod, prečo urobiť radosť, je proste dobrý dôvod, ale súčasne prichádzame i s takou malou prosbou.

Poďte nám pomôcť neplytvať viac, než je nutné.

Celosvetovo v týchto dňoch vzniká nadmiera odpadu spojená práve s nadmierou nákupov a obalovým materiálom.

Niektoré firmy sa od týchto dní plných zliav, úplne dištancujú, práve preto, aby chránili planétu.

My máme ochranu prírody na rebríčku veľmi vysoko a preto sme pre vás pripravili recyklovateľné vrecúška na viacero použití. Pomôžte nám prosím neplytvať a použite obal buď na vrátenie produktov, alebo akokoľvek inak v bežnom živote. Sú to maličkosti, ktoré robia veľké veci.

Keď sa spojíme, bude to všetko dávať omnoho väčší zmysel.

Tešíme sa, že si spolu tento týždeň zliav poriadne užijeme.

Váš DOKE

Podobné články