Poďme spoločne pomáhať

NÁŠ UPLETENÝ PRÍBEH O POMOCI MAMINKÁM NA MATERSKEJ A TIEŽ BABIČKÁM V ÚZKOM JESENICKOM REGIÓNE UŽ DÔVERNE POZNÁTE. NIE, ŽE BY TO BOLO MÁLO, ALE KEĎŽE CHCEME STÁLE RÁSŤ, STÁLE SA POSÚVAŤ, A KONAŤ DOBRÉ SKUTKY, ROZHODLI SME SA, ŽE VÁM PREDSTAVÍME ĎALŠIU FORMU PODPORY, KTORÚ MÔŽEME PRE NAŠE BLÍZKE OKOLIE UROBIŤ.

Poďme spoločne pomáhaťPodporujeme sa navzájom, bez vás by to nikdy nedopadlo tak dobre a preto chceme túto podporujúcu pomoc šíriť ďalej. Len si skúste predstaviť, že niekto nemá to šťastie a proste sa mu smola lepí na päty, nedaj bože neslúži zdravie. A preto sme tu my a tiež VY! Už dva roky u nás na webe nájdete produkty s bublinou „chcem prispieť“ a z vašeho nákupu pošleme 25 Kč Charite Jeseník a tá si následne zvolí, komu pomoc sprostredkuje. A keďže si pomerne zakladáme na lokálnej výrobe, na tom, že sa snažíme dávať prácu v našom okolí, táto nezisková organizácia pre nás bola jasnou voľbou a veľmi radi podporíme práve tých, ktorých máme na dosah ruky. Poslaním charity je pomáhať tomu, kto sa ocitne v akejkoľvek sociálnej núdzi, ľuďom bez rozdielu národnosti, náboženstva či farbe pleti, venovať sa chudobným, opusteným, chorým, starým, telesne, mentálne a inak postihnutým...

Charita Jeseník uskutočňuje toto poslanie pomocou svojich služieb so zameraním predovšetkým na seniorov a zdravotne postihnuté.

Charite Jeseník sme dali v roku 2021 krásnych 10 000,- čo znamená, že 400 z vás sa rozhodlo pre podporu.

Za ďalší rok 2022 sa posunula latka o niečo vyššie, na báječných 15 700,-, čo je 628 kusov čiapok s bublinou „prispejte“.

Zo srdca sa radujeme, že táto iniciatíva funguje a neupadá a už teraz sa tešíme na to, ako sa v roku 2023 posunieme ešte ďalej.


Ďakujeme, že dávate tomuto projektu zmysel. Nezabudnite pri výbere mrknúť i na produkty s bublinami.

Bez vás by to nešlo

Váš Doke

Podobné články