Ohliadnutie za oslavami dekády Doke

To, že máme po veľkých oslavách dekády, už viete z blogu z minulého roku. Detailne sme si zaspomínali, čím všetkým sme za tých dlhých desať rokov prešli.

Ohliadnutie za oslavami dekády DokeTeraz sa ale pohodlne usaďte a poďte sa s nami pozrieť za samotným eventom, za našim milým desaťročným výročím, ktoré sme na jeseň oslávili. Vezmeme vás tak trochu do zákulisia, či pod pokrievku tohto upleteného príbehu.

Dekáda si žiadala osláviť a tak sme sa stretli so všetkými krajčírkami, pletiarkami, s každým kto prikladá v Doke ruku k dielu. Stretol sa nás plný sál a bola to poriadna kopa.

Malo to všetko. I prejav! Všetko, čo od nás poznáte-srdečnosť, priateľstvo, mnoho objatí a keď sa pridalo dobré jedlo, pitie a ako klinec večera i kapela, pri ktorej ani jedna baby nezostala sedieť v kúte musí byť jasné, že sa to skrátka vydarilo.

Sme úprimne veľmi rady, že sme mohli takto poďakovať všetkým našim včielkam za priazeň a tvrdú prácu, zase sa viac utvrdiť v osobných vrelých vzťahoch a spoločne namotivovať do ďalších rokov.

Znovu ďakujeme i vám, našim zákazníkom, ste súčasťou a dúfame, že budeme i naďalej SPOLU-pracovať a tvoriť krásne zajtrajšky.

Váš Doke

Podobné články