BLACK FRIDAY-ZĽAVY AŽ DO 70 %

Predaj pre Ukrajinu 💙💛

Viete, že pomáhať potrebným, máme tak trochu v krvi a preto by sme sa i tentokrát radi zapojili do diania.

Predaj pre Ukrajinu 💙💛


Budeme k vám úprimné, momentálne nemáme ruky naviac, skrátka kapacity vytvárať pre zbierku niečo nového, nový produkt trebárs v Ukrajinských farbách.

Preto ponúkame prémiovú merino čiapku JOE v modrej farbe, na pomoc Ukrajine. Čiapku u nás môžete kúpiť v 50% zľave s tým, že CELÝ výťažok bude následne predaný Človeku v tiesni, jednorázovým darom. Tento produkt bude k dispozícii v období 14.3-21.3. za zvýhodnenú cenu a vy, pokiaľ sa rozhodnete Ukrajinu podporiť, si ho môžete kúpiť. Vy máte produkt, Ukrajina toľko potrebnú podporu a my? My to veľmi rady touto cestou sprostredkujeme. Nabudúce vám povieme, ako sme učili Ukrajinské ženy štrikovať...

Poďte do toho s nami, skladové zásoby sú. Po uplynutí doby zbierky vás budeme informovať o počtu predaných kusov a o výške predaného tovaru.

Ďakujeme, že pomáhate s nami

 

Šli ste do toho s nami, skladové zásoby sa nám stenšili. Po uplynutí doby zbierky vás môžeme s radosťou informovať, že sa predalo 11 ks čiapok Joe, teda sa vybrala čiastka 6600,- a my ju dorovnáme na 10000,- a posielame darom Človeku v Tiesni.

Ďakujeme, že pomáhate s nami

Váš Doke

Podobné články