bavlnené čelenky s 30% ZĽAVOUUPLETENÝ PRÍBEH

 

 

 

Doke vznikol pred niekoľkými rokmi, ako projekt maminiek na materskej dovolenke.

 


                             Dnes, vďaka ručnej výrobe, ponúka doke možnosť sebarealizácie ženám na materskej alebo v dôchodku. Všetky šikovné pletiarky a háčkarky majú u nás dvere otvorené.                                             


 V súčasnej dobe máme maminiek, tiet a babičiek, ktoré sa na ručnej výrobe podieľajú, takmer päťdesiatku a všetky ďalšie šikovné pletiarky a háčkarky majú u nás dvere otvorené.

Naše produkty pletieme a háčkujeme skutočne výhradne ručne a s láskou. Každý rok pre Vás uštrikujeme viac ako 30 tisíc čiapok, nákrčníkov, či rukavíc. To dá jednému poriadne zabrať a napriek tomu nám na každom kúsku veľmi záleží.
 

Našli sme pre Vás nehryziacie priadze, podšívame funkčným úpletom thermocool, zavádzame nové materiály ako je merino, coolmax či bavlnené úplety.

Naše služby sa pomaly ale iste rozrastajú a my Vám tak môžeme ponúknuť viac a viac, a spokojní tak budeme my i Vy. Vďaka všetkým úžasným zákazníkom a dokonalému kolektívu spolupracovníkov môžeme robiť veci, ktoré nás šialene bavia.

Vytvorte si čiapku na mieru

Prešli ste celé stránky tam aj späť, ale stále to nie je ono? Žiadny produkt sa netrafil do Vašej predstavy? Poznáme ten pocit, kedy sa chcete designovo vyhraniť a nosiť unikát, ktorý nikde nestretnete. Pre oba zmienené dôvody a akýkoľvek ďalší, pre Vás máme jedinečnú ponuku, zákazkovú výrobu – náš doke generátor. Tu si môžete zvoliť tvar, vybrať farby, doplnkové gombíky a dokonca i materiál pre Váš personalizovaný produkt. Vlastniť celkom originálny kúsok z merina vlny už znie ako vysoká hra, pre všetkých, ktorí majú jasno. 
VYTVORTE ČIAPKU
Vyberte materiál
doke - Vyberte materiál
Vyberte produkt
doke - Vyberte produkt
Vyberte si farebnú kombináciu
doke - Zvolte barvy produktu
Pridajte gombík
doke - Zvolte knoflíky
Máme hotovo
doke - Máme hotovo