UPLETENÝ PRÍBEH

 

Doke vznikol pred niekoľkými rokmi, ako projekt maminiek na materskej dovolenke, s vidinou privyrobiť si.

 


                             Dnes, vďaka výhradne ručnej  a lokálnej výrobe, ponúka Doke možnosť seberealizácie ženám, ktoré majú šikovné ruky a chcú sa podieľať na tvorbe našeho upleteného príbehu.                                             

 

Každý rok pre vás uštrikujeme a ušijeme viac ako 100 tisíc čiapok, nákrčníkov či rukavíc. To dá jednému poriadne zabrať a stále nám rovnako na každom kúsku záleží. Na visačkách môžete nájsť meno konkrétnej pletiarky, či krajčírky, ktorá pre vás produkt pripravila.

Za roky skúšania sme pre Vás našli nehryziace priadze, podšívame funkčným úpletom, novo pracujeme i s udržiteľnými materiálmi ako je organická bavlna, alebo prémiová vlna.

Doplnky Doke sú vhodné ako do mesta, pre milovníky štýlu, rovnako tak do hôr, vďaka variáciám s funkčným materiálom. Ponuka na našom webe dnes počíta desiatky kusov a štýlov a vyberie si skutočne každý.


foto-c-2.jpg

Každý jeden produkt prejde párom šikovných rúk hneď niekoľkokrát. Na detailoch nám naozaj záleží, rovnako ako na autenticite a preto na visačkách nájdete mená konkrétnych šikovných krajčírok, ktoré pre vás originálny produkt pripravili.

foto-c-4.jpg
 

V rámci noviniek pre tento rok ponúkame i niekoľko spôsobov balenia objednávok. Jednak kvôli efektívnosti, ale tiež  kvôli podpore životného prostredia, na ktorom nám záleží, i preto, že pochádzame z Jesenických hôr. Kladieme dôraz na to, aby nevznikalo príliš obalového materiálu, aby bol recyklovateľný, alebo znovu použiteľný.

 

 

Náš upletený príbeh je to, čo našu značku predáva. Zákazníci sa radi stotožňujú s tým, čo s nimi rezonuje. V našom prípade je to najčastejšie poctivosť, tvorba produktov s láskou  a maximálnym nasadením, lokálnosť, česká a hlavne ručná výroba. Celý proces vzniku našich originálov je pretkaný ľudskými príbehmi a ten pocit, že nosíte niečo, čím zároveň podporujete niekoho tam vonku, je skrátka k nezaplateniu.

foto-c-3.jpg

Sme malá firma, ktorá dokonale funguje ako tím. Veríme v poctivosť a otvorenú komunikáciu ako medzi zamestnancami, tak so zákazníkmi. Pozorne počúvame spätnú väzbu a produkty tvoríme s veľkým ohľadom na našich klientov. Vďaka nim sa neustále posúvame a rastieme, podporujeme lokálny trh práce, skrátka si môžeme dovoliť dobro šíriť ďalej.

posledni-fotografie.jpg

Vytvorte si čiapku na mieru

Prešli ste celé stránky tam aj späť, ale stále to nie je ono? Žiadny produkt sa netrafil do Vašej predstavy? Poznáme ten pocit, kedy sa chcete designovo vyhraniť a nosiť unikát, ktorý nikde nestretnete. Pre oba zmienené dôvody a akýkoľvek ďalší, pre Vás máme jedinečnú ponuku, zákazkovú výrobu – náš doke generátor. Tu si môžete zvoliť tvar, vybrať farby, doplnkové gombíky a dokonca i materiál pre Váš personalizovaný produkt. Vlastniť celkom originálny kúsok z merina vlny už znie ako vysoká hra, pre všetkých, ktorí majú jasno. 
VYTVORTE ČIAPKU
Vyberte materiál
doke - Vyberte materiál
Vyberte produkt
doke - Vyberte produkt
Vyberte si farebnú kombináciu
doke - Zvolte barvy produktu
Pridajte gombík
doke - Zvolte knoflíky
Máme hotovo
doke - Máme hotovo