Faq

Po dokončení objednávky už bohužiaľ nemôžeme robiť zmeny.
Veľmi vás prosíme, berte túto skutočnosť v potaz.
Nie je teda možné zmeniť možnosť dopravy, doručovaciu adresu, spôsob platby, veľkosť produktov a ani objednávku spätne zlučovať.
Pokiaľ je už objednávka zabalená a odoslaná z našeho skladu, ponúkame dve rýchle a efektívne riešenia:

1. Odmietnuť prevzatie zásielky od kuriéra.
2. Vrátiť tovar do 30 dňov odo dňa doručenia zásielky.

Všetky dospelácke veľkosti sú háčkované či pletené na obvod hlavy 55-58 cm = UNI. 
Pokiaľ Vám rozmer nevyhovuje, do poznámky na objednávke pripíšte obvod hlavy v cm a my Vám čiapku vyrobíme na mieru. 
Veľkosť detských háčkovaných čiapok 
JUNIOR = 51-54 cm 
KIDS = 47-50 cm. 

Pokiaľ by ste radi čiapku pre ešte menších Dokerov, pripíšte obvod hlavy v cm do poznámky a vyrobíme Vám opäť čiapku na mieru.

Veľkosť látkových čiapek
UNI = 54-59 cm
JUNI = 49-53 cm
KIDS = obvod hlavy do 48cm

No áno, skutočne! Za nos Vás neťaháme:)

Každučký produkt Doke je poctivou ručnou prácou. Uháčkovaný, upletený, alebo ušitý v Jeseníku.

Vďaka podšívke z funkčného materiálu, čiapka drží tvar, praním sa nevyťahá a ešte plní náročné požiadavky športovcov. Podšívame 10 cm funkčným materiálom Thermocool, ktorý neprefúkne. Čiapku z prírodnej merino vlny, podšívame merino úpletom. Keby sme čiapky podšívali celé, bolo by to jednak príliš pracné, výrobná doba by sa značne pretiahla a to všetko by sa potom podpísalo na cene.
Na tom si zakladáme. Chvíľu to trvalo, než sme pre Vás našli to najlepšie. Teraz používame mäkučké, nehryziace a hlavne hrejivé priadze. Ďalej tvoríme z polyakrylu, bavlny, a prémiovej merino vlny. Na podšívku používame certifikovanú tkaninu Thermocool. Takže všetky naše čiapky sú tiež funkčné a to je fajn pridaná hodnota.

Tu si môžete zvoliť tvar, vybrať farby, doplnkové gombíky a dokonca i materiál pre Váš personalizovaný produkt. Vlastniť celkom originálny kúsok napríklad z merina vlny už znie ako vysoká hra, pre všetkých, ktorí majú jasno.

Vzťahuje sa iba k zimnej kolekcii.

Ručné práce si ideálne zaslúžia ručný servis. Ten Vám vrele doporučujeme. Ale na tridsiatku v práčke vydržia tiež :)
No, so žmolkami je to boj. Technicky vyrobené priadze, ako je polyakryl, alebo polyamid holt žmolkujú. S tým žiaľ nič neurobíme. Obecne platí, čím lepšie sa staráte, tým dlhšie vydrží Doke produkt bez žmolkov. Pokiaľ nevlastníte klasický odžmolkovač, pošlite nám čiapku a my Vám ju dáme do kopy.
To je vlastne jednoduché.
BUĎ:
Nám tovar zašlite v neporušenom obale na DOKE STROKE, S.R.O., BEZRUČOVA 1371, JESENÍK 790 01 a pribaľte podpísaný reklamačný formulár.
ALEBO:
Stačí tovar zabaliť, do vnútra zásielky pribaliť reklamačný formulár a vydať sa na najbližšiu pobočku zásielkovne. V zásielkovne podať SPÄTNÚ ZÁSIELKU ZDARMA s kódom: 91495285.
A je to.